Neden Firma Rehberi ?

Ticaretin klasik yapı dokusu internetle birlikte değişince, reklam ve tanıtım yaklaşımları da internete paralel şekilde yeni konseptine uyum sağlamaya başlamıştır. Bu yüzden gerek ticaretin dijital ortamdan yararlanması gerekse reklam yaklaşımında internetle uyum sağlanması sosyo-ekonomik yaşantımızı derinden etkilemiştir. E-ticaretin yaygınlaşmasıyla firmalar ürünlerini internet üzerinden satışa sunmaya başlamıştır.

 

İnternetin ekonomik hayata kattığı bu canlılık aynı zamanda firmaların kolay, hızlı ve düşük maliyetli reklam yapmasının da yolunu açmıştır. İnsanlar bir klavye tuşu ile firmaların ismine ve adreslerine ulaşabilmektedir. Kuşkusuz bunda firma rehberi siteleri önemli rol oynamaktadır. Firma rehberleri vasıtasıyla çok farklı sektördeki şirketler filtreleme yoluyla kolayca bulunmakta ve çalışma faaliyetleri incelenebilmektedir. Firma rehberimiz geniş veri tabanıyla ve 9 yıllık tecrübesi ile Türkiye’de beğenilen ve çok saygın bir site konumundadır.

 

Firma rehberi sitemizden farklı sektörlerden tercih yaparak firma listelerine ulaşabilirsiniz. Bunun için ana sayfamızdaki kategoriler bölümünden detaylı araştırma yapabileceğiniz gibi, arama motorumuzu kullanarak hızlı bir şekilde de ilgili firma listesine ulaşabilirsiniz. Firma rehberinde yer almanın birçok avantajı söz konusudur. Bunları şöyle sıralayabiliriz: Öncelikle firmanız sitemizde kayıtlı olduğundan her aramada müşterilerin karşısına çıkacak ve yeni potansiyel müşteriler kazanmış olacaksınız.

 

Bunu diğer yollardan reklam yoluyla yapmaksa size daha maliyetli olacaktır. Oysaki firma rehberimizde yer alarak hem düşük maliyetle reklamınızı yapıyor olacaksınız hem de internetin diğer avantajlarından yararlanabileceksiniz. Müşteri potansiyelinizde bir yükseliş yaşayacaksınız. Ayrıca firma rehberi sitemizde kayıt olduğunuzdan, Google aramalarında da link verildiğinden size kolayca ulaşılacaktır. Bu da reklamsız bir şekilde kendi firmanızın seri biçimde tanıtılması demektir. Firma tanıtımınızda diğer reklam yöntemlerinde verilen limitten daha fazla cümle kurabilir, bunu da daha düşük maliyetle gerçekleştirmiş olursunuz.

 

Dünyada internet kullanıcılarının sayısının büyüklüğü dikkate alındığında, uçsuz internet veri tabanında yer alarak tanınmanızın önemi daha iyi anlaşılacaktır. Hatta televizyonda tanınmanızdan daha hızlı olacağını ve çok daha geniş kitlelere düşük maliyetle ulaşacağınızı belirtmek isteriz. Avustralya’dan Kanada’ya uzanan sınırsız bir coğrafyaya ulaşmanız mümkündür.

 

Ayrıca internet kullanıcılarının büyük bir bölümü satışlarını internet üzerinden gerçekleştirdiğinden firmanızın sitesini firma rehberlerinden de arayarak bulmak isteyecektir. Bu da müşteri portföyünüzün artması demektir. Firma rehberinde yer almak aynı zamanda internet dünyasında prestij sağlayacaktır. Bu tarz tanıtımlarda geri dönüşümü daha hızlı yaşarsınız. Dilediğiniz şekilde bilgilerde değişiklik yaparak, bunu saniyesinde uygulayabilirsiniz. Özetle internet dünyasında saygın bir konumda yer alan firma rehberimizde yer almanız, işletmeniz için size çok avantajlar sağlayacaktır.

9 yıllık tecrübeli ekibimizle sizlere daha kaliteli hizmet vere bilmemiz için sizde firmalarınızı ücretsiz olarak ekleyip tanıta bilirsiniz.